0 termék, 0 Ft értékben Pénztárhoz »

arrow
1131 Budapest, Jász utca 179. rendeles@marseus.hu

Állásajánlat

A cégről

Marseus Computer Kft. 1999 óta fontos szereplője a hazai számítástechnikai kereskedelemnek. Kínálatunkban szerepel használt Pc, TFT, notebook, szerver, workstation, nyomtató, Pc és szerver alkatrész, gyári felújított termékek, új kifutó termékek, készletfelszámolásból származó új eszközök. Termékeinket tesztelt, bevizsgált, felújított állapotban, professzionális szerviz háttérrel, 1 év garanciával forgalmazzuk. Több éves kimutatásunk alapján garanciális reklamálásaink aránya 0,5%.

Jelenleg az alábbi munkakörökbe hirdetünk felvételt!

Az önéletrajzokat a ugyvezeto@marseus.hu e-mail címre várjuk!

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Legyél Te is a Marseus itthoni arca!!!

Pörgős, dinamikus, kommunikálni szerető, megbízható kollégát keresünk a Marseus Computer belföldi ügyfélszolgálati csapatába!

Olyan elhivatott munkatársat képzelünk el, aki szeret pörögni, aki szeret ügyfelekkel foglalkozni, segíteni és profin kiszolgálni a vevők igényeit (személyesen, telefonon, online), és aki valamennyire jártas a számítástechnika hardware területén.

Lehetsz lány vagy fiú, lehetsz akár pályakezdő is, ha úgy érzed, a fentieknek megfelelsz, csatlakozz ügyfélszolgálatunkhoz és legyél Te is a Marseus belföldi arca. Dolgozz egy fiatal, jókedvű, szorgalmas csapatban!

A Marseus Computer Kft. 1999 óta kiemelt szereplője a hazai számítástechnikai kereskedelemnek.
Büszkék vagyunk rá, hogy összesített forgalmunk alapján tavaly elsők lettünk a refurb piacon!

Kínálatunkban szerepel: használt PC, TFT, Notebook, szerver, workstation, nyomtató, PC és szerver alkatrész, gyári felújított termékek, új kifutó termékek, készletfelszámolásból származó új eszközök.Termékeinket tesztelt, bevizsgált, felújított állapotban, professzionális szervíz háttérrel, 1 év garanciával forgalmazzuk. Több éves kimutatásunk alapján garanciális reklamálásaink aránya 0,5%.

FELADATAID LESZNEK

Ellenőrzőlista

  • Az ügyfélszolgálatra beérkező hívások fogadása, e-mailek megválaszolása
  • A telefonon és weben keresztül bejövő ügyféligények feldolgozása, azok megválaszolása az elvárt határidőn belül, a megrendelések felvétele, rögzítése
  • A vevők udvarias személyes kiszolgálása, a termékválaszték előkészítése, bemutatása a vevőknek a Marseus ügyfélszolgálati irodájában
  • Számlák, megrendelések előkészítése a futárok számára
  • Megrendelések rögzítése, nyomon követése a központi adatbázisokban és a számlázó rendszerben
  • Vevői reklamációk udvarias, szakszerű kezelése az esetleges visszáruk, reklamációk kapcsán
  • Garanciális ügyintézési folyamat elindítása és nyomon követése, a határidők tartásával
  • Kapcsolat a társterületekkel (szervízes és futáros kollégák, raktár, központi beszerzés)
    • Házhozszállítással kapcsolatos ügyintézés és adminisztráció

    AMIT ELVÁRUNK

Ügyfélszolgálat

  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítástechnikai területen való középszintű jártasság, elsősorban hardware ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Szolgáltatói attitűd
  • Pörgős, gyors munkatempó
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Csapatban és önállóan történő munkavégzésre egyaránt való alkalmasság

ELŐNYT JELENTHET, HA VAN:

  • Számítástechnikai kis/nagykereskedelemben szerzett tapasztalatod
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett néhány éves munkatapasztalatod

    AMIT KÍNÁLUNK

Pénz

  • Stabil, gyorsan bővülő, magyar tulajdonban lévő vállalat a munkáltatói oldalon
  • Hosszú távú, fix munkavégzési lehetőség azonnal
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítményhez kötött bónusz 3 havonta
  • Szakmai képzési, fejlődési lehetőség
  • Vidám csapat, kellemes, családias munkalégkör
  • Támogató, korrekt vezetés
  • Parkolási lehetőség

    AHOL VAGYUNK

   Iskola

1131 BUDAPEST JÁSZ U. 179.

Könnyű megközelíthetőség BKV-val a Margit vagy az Árpád hídtól, és Újpestről egyaránt.

Ha gépkocsival járnál munkába, a parkolást ingyen biztosítjuk!

ITT JELENTKEZZ                 MIELŐBB!!!

@marseus

ugyvezeto@marseus.hu

Fényképes CV-t várunk és pár kísérő sort, miért válasszunk Téged!

                              MARSEUS COMPUTER – SZÁMÍTÁSTECHNIKA EGY ÉLETRE!

Sales munkatárs:

Az ideális jelentkező:
- Imád értékesíteni
- Szeret beszélni és telefonálni
- Vásárló centrikus
- Dinamikus
- Fiatalos
- Önálló munkavégzésre képes

Tapasztalat és még ami fontos:
- Értékesítési területen szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs képesség
- Motivált, dinamikus és rugalmas személyiség
- Segítő és csapatjátékos szemlélet

Feladatok:
- Vevői igények felmérése
- Új vásárlók keresése, kapcsolattartás, vásárlásösztönzés
- Speciális ajánlatok készítése, küldése
- Kiemelt ügyfelek telefonos megkeresése, értékesítés
- Számlázás

Nem baj, ha ez is van:
- Igazolható telesales, hideghívásos tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Hardverértékesítési tapasztalat
- Haladó szintű számítástechnikai ismeretek
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Azonnali munkalehetőség
- Stabil háttér, karrierlehetőség
- Nemzetközi környezet
- Versenyképes fix jövedelem és magas jutalék

Állás, munka területe(i):
- Értékesítés, Kereskedelem
- Értékesítési munkatárs
- Teljes munkaidő

PC/Notebook szervizes munkatárs

Mit kell csinálni?
- Számítógépek/notebookok tesztelése
- Számítógépek/notebookok karbantartása, takarítása, tesztelése, beüzemelése
- Bizonyos mértékű adminisztráció
- Bizonyos mértékű anyagmozgatás

Mi mit várunk tőled?
- Nagy előny volna, ha lenne valamilyen informatikai végzettséged.
- Számítástechnikai szervizben szerzett gyakorlat, főleg notebook-ok, számítógépek tesztelésében
- Állóképesség, teherbírás

- Stabil háttér

Rólunk

A Marseus Computer Kft. 1999 óta fontos szereplője a hazai számítástechnikai kereskedelemnek. Kínálatunkban szerepel használt Pc, TFT, notebook, szerver, workstation, nyomtató, Pc és szerver alkatrész, gyári felújított termékek, új kifutó termékek, készletfelszámolásból származó új eszközök. Termékeinket tesztelt, bevizsgált, felújított állapotban, professzionális szerviz háttérrel, 1 év garanciával forgalmazzuk. Több éves kimutatásunk alapján garanciális reklamálásaink aránya 0,5%