0 termék, 0 Ft értékben Pénztárhoz »

arrow
1131 Budapest, Jász utca 179. rendeles@marseus.hu

Állásajánlat

A cégről

Marseus Computer Kft. 1999 óta fontos szereplője a hazai számítástechnikai kereskedelemnek. Kínálatunkban szerepel használt Pc, TFT, notebook, szerver, workstation, nyomtató, Pc és szerver alkatrész, gyári felújított termékek, új kifutó termékek, készletfelszámolásból származó új eszközök. Termékeinket tesztelt, bevizsgált, felújított állapotban, professzionális szerviz háttérrel, 1 év garanciával forgalmazzuk. Több éves kimutatásunk alapján garanciális reklamálásaink aránya 0,5%.

Jelenleg az alábbi munkakörökbe hirdetünk felvételt!

Az önéletrajzokat a ugyvezeto@marseus.hu e-mail címre várjuk!

Sales munkatárs:

Az ideális jelentkező:
- Imád értékesíteni
- Szeret beszélni és telefonálni
- Vásárló centrikus
- Dinamikus
- Fiatalos
- Önálló munkavégzésre képes

Tapasztalat és még ami fontos:
- Értékesítési területen szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs képesség
- Motivált, dinamikus és rugalmas személyiség
- Segítő és csapatjátékos szemlélet

Feladatok:
- Vevői igények felmérése
- Új vásárlók keresése, kapcsolattartás, vásárlásösztönzés
- Speciális ajánlatok készítése, küldése
- Kiemelt ügyfelek telefonos megkeresése, értékesítés
- Számlázás

Nem baj, ha ez is van:
- Igazolható telesales, hideghívásos tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Hardverértékesítési tapasztalat
- Haladó szintű számítástechnikai ismeretek
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Azonnali munkalehetőség
- Stabil háttér, karrierlehetőség
- Nemzetközi környezet
- Versenyképes fix jövedelem és magas jutalék

Állás, munka területe(i):
- Értékesítés, Kereskedelem
- Értékesítési munkatárs
- Teljes munkaidő

PC/TFT tesztelő munkatárs

Mit kell csinálni?
- Számítógépek/tft-k tesztelése
- Számítógépek/tft-k karbantartása, takarítása, tesztelése, beüzemelése
- Bizonyos mértékű adminisztráció
- Bizonyos mértékű anyagmozgatás

Mi mit várunk tőled?
- Nagy előny volna, ha lenne valamilyen informatikai végzettséged.
- Számítástechnikai szervizben szerzett gyakorlat, főleg számítógépek, tft-k tesztelésében
- Állóképesség, teherbírás

- Stabil háttér

Rólunk

A Marseus Computer Kft. 1999 óta fontos szereplője a hazai számítástechnikai kereskedelemnek. Kínálatunkban szerepel használt Pc, TFT, notebook, szerver, workstation, nyomtató, Pc és szerver alkatrész, gyári felújított termékek, új kifutó termékek, készletfelszámolásból származó új eszközök. Termékeinket tesztelt, bevizsgált, felújított állapotban, professzionális szerviz háttérrel, 1 év garanciával forgalmazzuk. Több éves kimutatásunk alapján garanciális reklamálásaink aránya 0,5%