0 termék, 0 Ft értékben Pénztárhoz »

arrow
1131 Budapest, Jász utca 179. rendeles@marseus.hu

Állásajánlat

A cégről

A Marseus Computer a hazai refurb (használt) számítástechnikai kereskedelem egyik piacvezető szereplője, 100%-ban magyar tulajdonú középvállalkozás.Büszkék vagyunk rá, hogy összesített forgalmunk alapján a tavalyelsők lettünk a refurbpiacon! Kínálatunkban szerepelnek prémium minőségben felújított Notebookok, PC-k, monitorok, szerverek, workstationok, alkatrészek.
2019-től pedig megkezdtük csúcskategóriás használt IPhone-ok értékesítését is! Termékeinket tesztelt, bevizsgált, felújított állapotban, professzionális szerviz háttérrel, 1 év garanciával forgalmazzuk.

Jelenleg az alábbi munkakörökbe hirdetünk felvételt!

Az önéletrajzokat a ugyvezeto@marseus.hu e-mail címre várjuk!

SALES MENEDZSER-i lehetőség a Marseus Computernél!

Szereted az IT hardware világát és jól kommunikálsz?
Van már IT/elektronikai szaküzletben szerzett tapasztalatod, de szeretnél többet keresni?
Vagy csak váltanál?

Magas alapfizu+havi bónusz az eladásaid után, fiatal csapat, korrekt, családias légkör – ha nem vagy rest értékesíteni, gyere a Marseushoz, próbáld ki magad Sales menedzserként!

A Marseus Computer a hazai refurbish – használt - számítástechnikai kereskedelem egyik piacvezetője, 100%-ban magyar tulajdonban lévő középvállalkozás. Szinte az összes itthoni kisebb és nagyobb számítástechnikai üzletet ellátjuk árukészlettel, folyamatos kapcsolatban vagyunk velük közel 20 éve. Termékeink között szerepelnek prémium kategóriás, felújított Notebook márkagépek, asztali PC-k, gamer PC-k, IPhone-ok (S7-től felfelé), TFT monitorok.

Nagykereskedelmi üzletünkbe szeretnénk egy olyan gyakorlott, talpraesett, ügyfelekkel jól kommunikáló sales menedzsert, aki telefonos és személyes értékesítésben egyaránt komfortosan mozog, nem fél felvenni a telefont, szereti az IT hardware világát, szeret ügyfeleinkkel beszélgetni, kereskedni, eladni – ha kell, rábeszélni.

Sales menedzserünk feladata kiemelten ÚJ ügyfélkapcsolatok szerzésére – azaz számítástechnikai, elektronikai szaküzletek, IT szolgáltatók megkeresésére (telefonos értékesítés és személyes tárgyalások levezénylésére), proaktív üzleti ajánlatok megírására irányul, a Marseus Computer aktuális, legjobb heti/havi termékkínálata alapján. Mindezt passzív vásárlóink „felélesztésével”, illetve céginformációs adatbázisokból kinyert potenciális ügyféllisták feldolgozásával, ügyfélkutatással, amelyekre a proaktív megkeresés, ajánlatadás alapozható.

Piaci átlag feletti fix jövedelmet és az eladások utáni havi bónuszt kínálunk, fiatal, barátságos csapatban, irodai környezetben a 13. kerületben (Gyöngyösi u.-Jász u. sarok).

www.marseusoutlet.hu, www.marseus.hu

Jelentkezés: HR irodánkon keresztül fényképes CV-vel, Turi Laura, turi.laura@hrschool.hu

PC/Notebook szervizes munkatárs

Mit kell csinálni?
- Számítógépek/notebookok tesztelése
- Számítógépek/notebookok karbantartása, takarítása, tesztelése, beüzemelése
- Bizonyos mértékű adminisztráció
- Bizonyos mértékű anyagmozgatás

Mi mit várunk tőled?
- Nagy előny volna, ha lenne valamilyen informatikai végzettséged.
- Számítástechnikai szervizben szerzett gyakorlat, főleg notebook-ok, számítógépek tesztelésében
- Állóképesség, teherbírás
- Segítő és csapatjátékos szemlélet

Amit kínálunk:
- Azonnali munkalehetőség
- Stabil háttér
- Nemzetközi környezet

Rólunk

A Marseus Computer Kft. 2001 óta fontos szereplője a hazai számítástechnikai kereskedelemnek. Kínálatunkban szerepel használt Pc, TFT, notebook, szerver, workstation, nyomtató, Pc és szerver alkatrész, gyári felújított termékek, új kifutó termékek, készletfelszámolásból származó új eszközök. Termékeinket tesztelt, bevizsgált, felújított állapotban, professzionális szerviz háttérrel, 1 év garanciával forgalmazzuk. Több éves kimutatásunk alapján garanciális reklamálásaink aránya 0,5%